Dział: RADIO

Dodano: Październik 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wicedyrektorka muzyczna Radia Zet Agnieszka Woźniak odchodzi

Stanowisko zastępcy dyrektora muzycznego Radia Zet zostało zlikwidowane (fot. Piotr Molęcki/East News)

Z Grupy Eurozet odchodzi Agnieszka Woźniak, zastępczyni dyrektora muzycznego Radia Zet - dowiedział się "Presserwis".

Anna Marucha, dyrektorka komunikacji korporacyjnej Grupy Eurozet, potwierdza nasze ustalenia. - Stanowisko zastępcy dyrektora muzycznego stacji zostaje zlikwidowane - informuje Marucha. Dodaje, że to decyzja radia. Dotychczasowe obowiązki Woźniak przejmują music programmer Cezary Bielak i dyrektor muzyczny Łukasz Pieter.

Polecamy: Tego nie wiedziałeś. Netflix po 25 latach zakończył wysyłanie filmów pocztą. Czerwona koperta przeszła do historii

Agnieszka Woźniak zastępczynią dyrektora muzycznego Radia Zet Łukasza Pietera była od września 2022 roku, kiedy Pieter zaczął pełnić tę funkcję. Poprzednio - od kwietnia 2019 roku - to Woźniak zajmowała stanowisko dyrektorki muzycznej rozgłośni (wcześniej od października 2018 roku była p.o. dyrektorką muzyczną). Pracę w Radiu Zet rozpoczęła w 2010 roku. Początkowo była asystentką w dziale muzycznym, a później music programmer.

(KOZ, 03.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.