Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Kosz i Agnieszka Byczot dołączyły do Warsaw Creatives

Agnieszka Byczot (z lewej) i Ewa Kosz (fot. materiały prasowe)

Do agencji Warsaw Creatives dołączyły Ewa Kosz oraz Agnieszka Byczot. Obie objęły stanowiska senior PR managerek.

Ewa Kosz i Agnieszka Byczot będą odpowiedzialne m.in. za planowanie krótko- i długofalowych strategii działań komunikacyjnych oraz realizację zadań biura prasowego klientów agencji, wsparcie komunikacji wewnętrznej klientów, w tym employeer branding’u, a także planowanie i zakup dedykowanych mediów.

Agnieszka Byczot rozpoczynała karierę w Ringier Axel Springer. Później pracowała w domu produkcyjnym Rochstar, gdzie była odpowiedzialna za komunikację programów telewizyjnych firmy w stacjach TVP1, TVP2, Polsat i TVN. Od stycznia 2021 roku do lipca 2022 roku pracowała jako head of Public Relations w Labconie i Group One.

Ewa Kosz doświadczenie zawodowe zdobywała pracując zarówno w dużych agencjach sieciowych, butikach kreatywnych, jak i w pracy po stronie klienta. Pracowała z takimi markami, jak Coca Cola, Huawei, mBank czy Złote Tarasy.

(02.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.