Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Chioma Nnadi będzie naczelną brytyjskiego "Vogue" w miejsce Edwarda Enninfula

Chioma Nnadi pochodzi z Londynu, ma korzenie nigeryjskie i szwajcarsko-niemieckie (fot. Vogue.com)

Wydawnictwo Condé Nast mianowało Chiomę Nnadi na stanowisko redaktorki naczelnej brytyjskiego magazynu modowego "Vogue". 9 października zastąpi Edwarda Enninfula, który od tej pory będzie redakcyjnym doradcą.

Ostatnio Nnadi pełniła funkcję szefowej Vogue.com, przechodząc w firmie drogę od dziennikarki do stanowiska dyrektorki ds. wiadomości modowych. Nadzorowała cyfrowe relacje z takich wydarzeń, jak Gala Met, Forces of Fashion i Vogue World.

Chioma Nnadi pochodzi z Londynu, ma korzenie nigeryjskie i szwajcarsko-niemieckie. Przed dołączeniem do "Vogue" w 2010 roku, pisała dla magazynu modowego "Trace", a później była dyrektorką w "The Fader".

Pod koniec lipca informowano, że Edward Enninful odejdzie z funkcji naczelnego brytyjskiego "Vogue", ale dopiero w marcu. Do niedawna był postrzegany jako następca globalnej szefowej "Vogue" - Anny Wintour.

(MAC, 21.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.