Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sędzia piłkarski Szymon Marciniak ambasadorem Mennicy Skarbowej

Kampania z udziałem Szymona Marciniaka jest zorientowana na wzmocnienie wizerunku i świadomości marki (screen: YouTube/Mennica Skarbowa)

Sędzia piłkarski Szymon Marciniak został ambasadorem Mennicy Skarbowej, firmy sprzedającej złoto inwestycyjne oraz inne metale szlachetne.

W ramach wspólnych działań 15 września uruchomiono szeroko zakrojoną kampanię reklamową "Twoja decyzja na wagę złota". Komunikacja będzie prowadzona w największych polskich stacjach telewizyjnych (przygotowano 15- i 30-sekundowe wersje wideo) oraz radiowych, mediach online (w tym VoD) oraz za pomocą reklamy zewnętrznej.

Czytaj też: TVP oficjalnie bez piłkarskiej Ligi Mistrzów. Ośmiu Polaków w fazie grupowej

Kampania z udziałem Szymona Marciniaka jest zorientowana na wzmocnienie wizerunku i świadomości marki. Ma także podkreślać bezpieczeństwo inwestycji w złoto.

Za przygotowanie, wdrożenie i prowadzenie nowej kampanii marketingowej jest odpowiedzialna agencja ITBC Communication, a za kreację spotów reklamowych agencja Grandesi.

Czytaj też: Wybory 2023. PiS obiecuje Polakom sport, a KO – rozliczenie za media publiczne

(KAP, 18.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.