Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV 4 zmienia pasmo emisji programu Mateusza Gesslera

Prowadzącym program jest kucharz Mateusz Gessler (screen: YouTube/Polsat)

Program "Para do gara. Ona mówi, on gotuje", którego prowadzącym jest Mateusz Gessler, od najbliższego weekendu będzie nadawany poza prime time TV 4 (Grupa Polsat Plus).

Po czterech pierwszych odcinkach emisja zostanie przeniesiona z 20 na 17. Program bez zmian będzie nadawany w soboty i niedziele.

Biuro prasowe stacji nie odpowiedziało na pytanie o powody zmiany pasma.

W każdym odcinku pokazywana jest rywalizacja trzech par uczestników. W programie gotują mężczyźni. Ich partnerki lub mamy, siostry czy przyjaciółki dają im wskazówki na podstawie przepisu, który zaprezentuje paniom Mateusz Gessler.

Format realizowany był w ponad dziesięciu krajach. Za produkcję polskiej wersji odpowiada Constantin Entertainment Polska.

- Trochę mi żal, że Mateusz wylądował w Czwórce. Nie wiedziałem i nie wierzyłem, że to będzie aż tak dobry program - mówił w sierpniu "Presserwisowi" Edward Miszczak, dyrektor programowy Telewizji Polsat. - Po obejrzeniu pierwszych odcinków zakochałem się w tym programie. Mało tego, zakochałem się w Mateuszu. Jest zabawny, kocha się wygłupiać. Znał ten format jeszcze z Francji - opowiadał Miszczak. I dodał: - Siłą takiego programu jest casting. To nie jest program o gotowaniu, tylko o parach.

(MNIE, 14.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.