Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Newsweek Polska" co dwa tygodnie z 20-stronicowym dodatkiem kulturalnym

W tym tygodniu w „Strefie Kultury” jest wywiad z Mają Ostaszewską, odtwórczynią jednej z głównych ról w głośnym filmie Agnieszki Holland pt. „Zielona granica”

"Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska) co dwa tygodnie będzie wzbogacony o „Strefę Kultury". Dodatek ma 20 stron i jest już w bieżącym numerze.

Za treści w "Strefie Kultury" odpowiadają Katarzyna Janowska i redaktorka prowadząca Anna Tutak-Zarębska. Publikacja jest kontynuacją "Odlotu", który co tydzień przez półtora roku był wydawany online.

- Wydawanie "Odlotu" przerwał wybuch wojny w Ukrainie i fokus na wydarzenia z tym związane. "Strefa Kultury" ukazuje się w druku i online. Skupiamy się na teatrze, sztuce, filmie i oczywiście książkach, bo w każdym numerze publikujemy listę bestsellerów "Newsweeka". Mamy reklamodawców zainteresowanych pokazaniem się przy treściach redakcyjnych o najciekawszych wydarzeniach w kulturze - zapewnia Katarzyna Janowska.

Czytaj też: Maciej Świrski podpisał nową koncesję radia Tok FM. Rozgłośnia może nadawać do 2033 roku

W aktualnym wydaniu dodatku „Strefa Kultury” jest m.in. wywiad z reżyserem Janem Klatą i materiał Przemka Bollina o animowanym filmie „Chłopi" na podstawie powieści Władysława Reymonta. Jest też wywiad z Mają Ostaszewską, odtwórczynią jednej z głównych ról w filmie Agnieszki Holland pt. „Zielona granica”.

(MZD, 13.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.