Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 08, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Rzepkowska została szefową marketingu Digital Care Group

Agnieszka Rzepkowska przed dołączeniem do Digital Care Group odpowiadała za marketing PZU (fot. Linkedin.com/in/agnieszka-rzepkowska-emba)

Agnieszka Rzepkowska dołączy do Digital Care Group, obejmując stanowisko group marketing director.

Poprzednio była dyrektorką ds. komunikacji marketingowej w PZU, z którym związała się na ponad siedem lat. Ma doświadczenie jako brand manager – piastowała tę funkcję najpierw w biurze podróży TUI Poland, a później w Nationale-Nederlanden.

Czytaj też: Jacek Olechowski przewodniczącym rady nadzorczej IAA Polska

Digital Care Group to spółka, która oferuje program finansowania urządzeń mobilnych dla firm, usługi serwisowe oraz naprawy oparte na współpracy z siecią własnych i partnerskich serwisów w Europie, Azji i Afryce.

Rzepkowska odpowiada za pełnię działań marketingowych grupy, zarządzanie zespołem, tworzenie strategii promocyjnej i jej realizację.

Czytaj też: Käärijä ambasadorem marki Oddlygood

(KAP, 08.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.