Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maria Olecha-Lisiecka w "Super Expressie" przejęła obowiązki wicenaczelnego Bartłomieja Łęczka

Maria Olecha-Lisiecka jest związana z mediami od 2006 roku (fot. SE)

Maria Olecha-Lisiecka przejęła obowiązki Bartłomieja Łęczka, wicenaczelnego "Super Expressu", który odchodzi z tytułu – dowiedział się "Presserwis".

Maria Olecha-Lisiecka w "SE" odpowiada za ten sam pion, którym do tej pory zarządzał Łęczek, czyli za internet oraz za pracę wydawców strony głównej SE.pl i media społecznościowe.

Czytaj też: Kamila Kalińczak ma zostać komentatorką w "Szkle kontaktowym" TVN 24

Olecha-Lisiecka, która w mediach pracuje od 2006 roku, jest związana z "SE" od listopada 2021 r. Trafiła tam z "Dziennika Zachodniego" po przejęciu tytułu przez Orlen. Była wydawczynią strony głównej, pisze o polityce, obronności, wyborach w Polsce, wojnie w Ukrainie i wydarzeniach na świecie. W SE.pl przygotowywała również quizy językowe i ortograficzne, opracowywała newsletter SE.pl oraz odpowiadała za obsługę profili "Super Expressu" na Facebooku i Twitterze. Od niedawna zarządza nowym projektem internetowym "SE" – Portalem Obronnym, skupionym na wojskowości i bezpieczeństwie. I nadal będzie nim kierować.

Bartłomiej Łęczek w "SE" pracował od dziewięciu lat, a w mediach bulwarowych od 18. W redakcji pozostanie do końca września. Na razie nie ujawnia swoich planów na przyszłość.

Czytaj też: Ogłoszono listę finalistów tegorocznej edycji Nagrody Literackiej Nike

(PAR, 04.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.