Wyniki finansowe wydawcy "Polityki"  |  Samsung ponownie wybiera  |  Polska spółka SkyShowtime  |  Oglądalność festiwalu w Opolu  |  TV Puls kontynuuje serial  |  Euronews Polski poszerzył zasięg  |  Zestawienie kanałów serialowo-filmowych  |  Grupa Kino Polska uruchomiła 21 kanałów internetowych  |  Player zwiększył liczbę użytkowników  |  Koordynator działu zagranicznego Radia Zet  |  Średnia sprzedaż "Świata Wiedzy"  |  Media Expert z eSky uruchamia platformę  |  Maja Chwalińska w głównych newsach mediów całego świata  |  Uniqa kontynuuje  |  180heartbeats + Jung v. Matt przygotowała mundialową kampanię  |  Harbingers rozpoczyna współpracę  |  Publicis Warsaw z aktywacją  |  New Age Media zwiększa zasięg  |  HR w Digitree Group  |  IAA Polska  |  Apple TV w siedem lat skompletował EGOT (Emmy, Grammy, Oscar, Tony)  |  BBC to wciąż najpopularniejsze medium w Wielkiej Brytanii  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 42 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Wyniki finansowe wydawcy "Polityki"  |  Samsung ponownie wybiera  |  Polska spółka SkyShowtime  |  Oglądalność festiwalu w Opolu  |  TV Puls kontynuuje serial  |  Euronews Polski poszerzył zasięg  |  Zestawienie kanałów serialowo-filmowych  |  Grupa Kino Polska uruchomiła 21 kanałów internetowych  |  Player zwiększył liczbę użytkowników  |  Koordynator działu zagranicznego Radia Zet  |  Średnia sprzedaż "Świata Wiedzy"  |  Media Expert z eSky uruchamia platformę  |  Maja Chwalińska w głównych newsach mediów całego świata  |  Uniqa kontynuuje  |  180heartbeats + Jung v. Matt przygotowała mundialową kampanię  |  Harbingers rozpoczyna współpracę  |  Publicis Warsaw z aktywacją  |  New Age Media zwiększa zasięg  |  HR w Digitree Group  |  IAA Polska  |  Apple TV w siedem lat skompletował EGOT (Emmy, Grammy, Oscar, Tony)  |  BBC to wciąż najpopularniejsze medium w Wielkiej Brytanii  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 42 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Wyniki finansowe wydawcy "Polityki"  |  Samsung ponownie wybiera  |  Polska spółka SkyShowtime  |  Oglądalność festiwalu w Opolu  |  TV Puls kontynuuje serial  |  Euronews Polski poszerzył zasięg  |  Zestawienie kanałów serialowo-filmowych  |  Grupa Kino Polska uruchomiła 21 kanałów internetowych  |  Player zwiększył liczbę użytkowników  |  Koordynator działu zagranicznego Radia Zet  |  Średnia sprzedaż "Świata Wiedzy"  |  Media Expert z eSky uruchamia platformę  |  Maja Chwalińska w głównych newsach mediów całego świata  |  Uniqa kontynuuje  |  180heartbeats + Jung v. Matt przygotowała mundialową kampanię  |  Harbingers rozpoczyna współpracę  |  Publicis Warsaw z aktywacją  |  New Age Media zwiększa zasięg  |  HR w Digitree Group  |  IAA Polska  |  Apple TV w siedem lat skompletował EGOT (Emmy, Grammy, Oscar, Tony)  |  BBC to wciąż najpopularniejsze medium w Wielkiej Brytanii  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 42 newsy ze świata mediów i reklamy  | 

Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

T-Mobile promuje swoją akcję na ekowiatach AMS

Grażyna Gołębiowska, dyrektorka marketingu w AMS: – Dzięki współpracy z T-Mobile zarówno operator komórkowy, jak i AMS posadzą po 60 drzew w ramach partnerstwa w kampanii (fot. materiały prasowe)

T-Mobile wykorzystała system ekowiat, którego operatorem jest AMS, do promocji swojej najnowszej akcji „Działamy w trosce o naturę”. Reklamę można zobaczyć na przystankach z dachami porośniętymi rozchodnikami, które oczyszczają powietrze.

T-Mobile zachęca do recyklingowania starych telefonów, oferując w zamian zniżkę na nowe sprzęty. Operator zdecydował się na rozwiązania od AMS, które kompleksowo uwzględniają troskę o środowisko - do ekspozycji reklamy wykorzystano m.in. energooszczędne LED-y, zasilane energią z certyfikatem pochodzenia z OZE. Dzięki reklamie marki na EKO Premium Citylightach dodatkowo zostanie posadzonych 120 drzew na terenie Polski.

T-Mobile zwraca uwagę, że co prawda segregujemy odpady, ale nie zawsze o tym pamiętamy, gdy w grę wchodzi wymiana smartfona. Z tego też powodu stary, nieużywany już sprzęt nierzadko ląduje na dnie szuflady albo - co gorsza - trafia na wysypisko. - Tymczasem elektronika to także cenne metale szlachetne, które dzięki odpowiedniemu procesowi recyklingu mogą zostać wykorzystane do innych celów – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektorka departamentu komunikacji korporacyjnej i CR T-Mobile.

Grażyna Gołębiowska, dyrektorka marketingu w AMS, zwraca uwagę: – Każda reklama na naszym EKO Premium Citylight to nowe drzewo. Tym razem postanowiliśmy połączyć siły i podwoić stawkę. Dzięki współpracy z T-Mobile zarówno operator komórkowy, jak i AMS posadzą po 60 drzew w ramach partnerstwa w kampanii – mówi.

Na EKO ofertę AMS składają się system ekowiat z dachami rozchodnikowymi w dziewięciu miastach, EKO Premium Citylight – prośrodowiskowa reklama połączona z sadzeniem drzew, EKO słupy – największa w Polsce sieć słupów zasilanych energią słoneczną, EKO Busback – miejska reklama w ruchu na zero- i niskoemisyjnych pojazdach komunikacji publicznej oraz EKO Backlight – zestaw proekologicznych rozwiązań obejmujących m.in. zmniejszenie smogu świetlnego oraz certyfikowany ekologicznie druk materiałów reklamowych.

(MA, 24.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.