Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 26, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Tyborowski business development & technology manager w Euvic Digital

Zatrudnienie Marcina Tyborowskiego wiąże się z kolejną fazą ekspansji i dywersyfikacji usług dla klientów Euvic Digital (fot. materiały prasowe)

Marcin Tyborowski objął funkcję business development & technology manager w Euvic Digital (Grupa Euvic Performance). To nowe stanowisko w firmie.

Tyborowski ma być odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów z segmentu IT i technologii, opracowywanie strategii marketingowych i komunikacyjnych, a także za obsługę i nadzór projektów realizowanych przez zespół w zakresie: buzz marketingu, social media, blogosfery, kampanii i content marketingu.

Wcześniej pracował m.in. w IDG Poland SA jako wydawca tytułów: "Computerworld” i "PC World”. Odpowiedzialny był za wdrożenie, sprzedaż i realizację usług lead generation, content i digital marketingowych dla firm technologicznych, w tym za sprzedaż w regionie CEE. Ma także doświadczenie związane z marketingiem produktowym w wydawnictwach yellow pages (Enioro, TP Ditel) oraz prasowych (Joerg Marquardt Group, Gruener+Jahr).

(AMS, 26.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.