Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Lipiec 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

YouTube po raz pierwszy podnosi ceny dla subskrybentów premium w USA

YouTube Premium podnosi ceny w USA, później przyjdzie czas na inne kraje

YouTube podniosło ceny miesięcznych i rocznych planów premium w Stanach Zjednoczonych. Stało się to po raz pierwszy od uruchomienia usługi subskrypcji w 2018 roku.

Według strony internetowej firmy, YouTube Premium ma kosztować w USA 13,99 dol. miesięcznie, czyli o 2 dol. więcej. Cena planu rocznego została podwyższona o 20 dol. – do 139,99 dol.

Czytaj też: Logo Twittera już zmienione. Zamiast niebieskiego ptaszka widnieje litera X

Użytkownicy, którzy wykupili subskrypcję pięć lat temu, w tym ci, którzy zarejestrowali się pierwotnie przez Google Play, otrzymają trzy miesiące subskrypcji po starej cenie.

W kwietniu YouTube wprowadził nowe funkcje dla swoich użytkowników premium, w tym umożliwienie im organizowania sesji Google Meet w celu oglądania filmów na platformie razem z innymi użytkownikami.

Platforma podniosła także ceny YouTube Music o 1 dol., do 10,99 dol. w USA. Posunięcie to następuje po podobnych podwyżkach cen poczynionych przez Amazon Music, Apple Music i Tidal.

YouTube Premium to płatny serwis oferujący pozbawione reklam treści z YouTube oraz oryginalne produkcje przygotowane dla platformy. Serwis jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Australii, Meksyku, Nowej Zelandii, Korei Południowej i Polsce.

Czytaj też: Google, Meta i inne wielkie firmy wprowadzają "znaki wodne" dla sztucznej inteligencji

(MAC, 24.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.