Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dorota Rakowska została szefową marketingu w Huawei CBG Polska

Dorota Rakowska dołączyła do Huawei CBG Polska w funkcji head of PR w czerwcu 2022 roku (fot. materiały prasowe)

Dorota Rakowska przejęła obowiązki marketing director w Huawei CBG Polska. Kieruje zespołem marketingu oraz odpowiada za komunikację i działania digitalowe. W związku ze zmianami funkcję dyrektora ds. PR w Huawei CBG przejął Jarosław Bukowski.

Do Huawei CBG Polska w funkcji head of PR dołączyła w czerwcu 2022 roku, a od października była pełniącą obowiązki marketing director. Przed dołączeniem do firmy prowadziła wiele różnorodnych projektów związanych z marką i marketingiem, będąc m.in. szefową marketingu w Samsung Electronics czy zastępczynią dyrektora komunikacji w Orange Polska. Dodatkowo pracowała jako menedżerka produktu oraz w zespołach sprzedaży.

Jej projekty zdobywały nagrody w kategorii effectiveness branded content, best use of VR oraz PR w konkursach Effie Awards, Adweek Arc Awards, KTR, Złote Spinacze. Była członkinią jury Effie Awards Europe.

(AMS, 10.07.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.