Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Vito Bambino i domki nad morzem w reklamie serwisu OLX

Vito Bambino promuje najczęściej wyszukiwane kategorie noclegów w serwisie OLX - domki nad morzem lub jeziorem (fot. materiały prasowe)

W kampanii promującej rezerwację noclegów za pośrednictwem serwisu OLX wystąpił muzyk Vito Bambino.

Vito Bambino promuje najczęściej wyszukiwane kategorie noclegów w serwisie OLX - domki nad morzem lub jeziorem. Kampania prowadzona jest w mediach społecznościowych od 27 czerwca. Obejmuje jeden długi spot i trzy krótkie. Za kreację odpowiada DDB Warszawa, za produkcję - Lucky Luciano Pictures.

Vito Bambino występował już w kampanii Grupy Maspex - w 2021 roku stworzył dla marki Tymbark interpretację przeboju Skaldów „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”. W 2022 roku pojawił się w kampanii promującej ofertę dla mikrofirm banku Pekao SA, promował także Play na Kartę, a także sieć sklepów Żabka.

(AMS, 29.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.