Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe polskie seriale Netflixa premierowo na festiwalu we Wrocławiu

W kinie będzie można zobaczyć m.in. "Informację zwrotną" z Arkadiuszem Jakubikiem (fot. materiały prasowe)

Podczas 23. MFF mBank Nowe Horyzonty we Wrocławiu odbędzie się przedpremierowy pokaz pierwszych odcinków trzech nowych polskich seriali Netflixa.

Pokaz odbędzie się 24 lipca we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty. Zobaczyć będzie można na nim pierwsze odcinki: "Informacji zwrotnej" na podstawie książki Jakuba Żulczyka z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej, "Infamii" o nastoletniej Romce Gicie, oraz "Absolutnych debiutantów" o poszukiwaniu wolności przez dwójkę 19-latków chcących nakręcić odważny film o miłości i dostać się do szkoły filmowej. 

Czytaj też: To będą najgorsze dni dla mediów. Po tekstach w Wirtualnej Polsce i Onecie

Premiera seriali zaplanowana jest w Netflixie na 2023 rok.

Pokaz jest częścią nowej współpracy Netflixa i Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Netflix będzie też jednym z partnerów branżowego wydarzenia Polish Days podczas 23. MFF mBank Nowe Horyzonty.

(KOZ, 28.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.