Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Kisiel awansował na stanowisko business development director w StormMedia

Michał Kisiel pracuje w StormMedia niecałe dwa lata (fot. Pl.linkedin.com/in/michał-kisiel)

Michał Kisiel awansował na stanowisko business development director w agencji influencerskiej i gamingowej StormMedia, z którą związany jest od lipca 2022.

To kolejny awans Kisiela w tym roku. W lutym przeszedł ze stanowiska chief operating officer na head of sales. Jako business development director będzie odpowiedzialny za rozwój działu sprzedaży, działania new business, zarządzanie sprzedażą i rozwój członków zespołu.

Przed dołączeniem do StormMedia był związany z agencją Gameset. Od stażysty, przez juniora, senior talent managera po seniora. Był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie nowych pracowników do zespołu, pracę kreatywną przy aktywacjach projektowych, pozyskiwanie klientów oraz zarządzanie influencerami.

(KAP, 14.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.