Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Meller zawiesza swój program na YouTube. "Niestety doba ma tylko 24h"

Część odcinków powstawało w zewnętrznym studiu, z którego Marcin Meller mógł korzystać nieodpłatnie (screen: YouTube/Marcin Meller - kanał oficjalny)

Marcin Meller zawiesza Drugie Śniadanie Mellera emitowane od stycznia br. na YouTube. Poinformował w sobotę, że „niestety doba ma tylko 24h, a ja mam drugą powieść do napisania”.

„Uprzejmie zapraszam na OSTATNI ODCINEK 1 SEZONU Drugiego Śniadania Mellera. Niestety doba ma tylko 24h, a ja mam drugą powieść do napisania. Więc plan jest taki: kończę nową powieść, co zajmie mi parę miesięcy, co jakiś czas będę wrzucał jakąś rozmowę na kanał, by nie obumarł, ale do Śniadania jako takiego wrócę kiedy wyślę gotowy tekst do wydawnictwa. Oczywiście zawieszam również zbiórkę na Zrzutce” - napisał Meller na Facebooku. 

 Czytaj też: Dziennikarze przed komisją ds. rosyjskich wpływów. Czy trzeba się stawić, problematyczna tajemnica dziennikarska

Dodał, że wciąż co tydzień będzie robił wywiady dla Eski Rock, po czym raz jeszcze zaprosił na ostatni, dwudziesty odcinek pierwszego sezonu DŚM. „Wyszedł chyba zacnie. Rozmowa jak wskazują goście - Magdalena Rigamonti i Kazimierz Sowa - o kościele. Bez pudrowania, bez agresji. Posłuchajcie” - napisał Marcin Meller, po czym dodał: „I z całego serca dziękuję Wam, żeście ze mną byli, a wielu z Was finansowało tę partyzancką przygodę jaką był pierwszy sezon Śniadania na YT!”

Marcin Meller zebrał na Zrzutce łącznie 66,3 tys. zł. W marcu w rozmowie z "Presserwisem" podkreślał, że "pieniędzy nie jest mało". - Oprócz tego, co wpłacają widzowie, są jeszcze środki z YouTube. Łącznie to ok. 12 tys. zł miesięcznie. Gdybym robił podcast wideo, ta kwota byłaby wystarczająca. Jednak w przypadku formatu, na który się zdecydowałem, pieniędzy potrzeba nieco więcej. Dlatego kombinuję, jak mogę - wyjaśniał Meller.

Mimo to Meller podkreślał, że wychodzi na zero. - Nie zarabiam, ale też nie dokładam. Założyłem od początku, że traktuję tę działalność jako hobby, a nie źródło dochodu - mówił.

Marcin Meller rozstanie z TVN 24 ogłosił w listopadzie 2022 roku. Przez 14 lat prowadził tam "Drugie śniadanie mistrzów", program o podobnej formule jak "Drugie śniadanie Mellera".

(03.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.