Dział: INTERNET

Dodano: Maj 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marzena Tabor odchodzi z Gazeta.pl. Będzie szefową redakcji online "Rzeczpospolitej"

Marzena Tabor będzie odpowiedzialna za rozbudowę i zarządzanie redakcją internetową Rp.pl (fot. materiały prasowe)

Marzena Tabor, dotychczasowa zastępczyni redaktora naczelnego portalu Gazeta.pl ds. wertykali, przechodzi do Gremi Media. 1 czerwca obejmie stanowisko szefowej redakcji online "Rzeczpospolitej".

Marzena Tabor będzie odpowiedzialna za rozbudowę i zarządzanie redakcją internetową Rp.pl.

"Pozostaję w znanym mi obszarze online, ale dołączam do medium z olbrzymią tradycją, co jest dla mnie bardzo ekscytujące" - skomentowała w komunikacie Tabor. "Przyjście Marzeny Tabor do naszego zespołu to duże wzmocnienie, bo przynosi ona kompetencje i doświadczenie internetowe. Jednocześnie rozumie specyfikę i wymagania jakościowe wobec naszych publikacji" - dodał Maciej Maciejowski, prezes Gremi Media.

Marzena Tabor od października 2022 roku była jednym z zastępców redaktora naczelnego Gazeta.pl. Odpowiadała za przygotowanie koncepcji organizacji pracy redakcji i jej wdrożenie w zespołach Gazeta.pl. Poprzednio pełniła rolę dyrektorki projektów kontentowych w portalu. Tabor wcześniej była m.in. wicenaczelną Wirtualnej Polski, dyrektorką serwisów informacyjnych Interii i szefową serwisów informacyjnych Onetu.

Jednocześnie redaktorem naczelnym Rp.pl nie będzie już Cezary Szymanek, który od sierpnia 2022 roku jest wicenaczelnym "Rzeczpospolitej" (teraz będzie wicenaczelnym ds. ekonomii). Pełniącym obowiązki redaktora naczelnego Rp.pl zostaje Michał Szułdrzyński.

Z kolei Andrzej Stec, redaktor naczelny "Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet" od 1 czerwca będzie również pełnił obowiązki dyrektora zarządzającego "Parkietem" i Parkiet.com.

(KOZ, 19.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.