Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Teściowie" zadebiutował w serwisie Polsat Box Go

Akcja serialu "Teściowie" zbudowana jest wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej i Lucjana Ledwonia (fot. materiały prasowe)

Do oferty serwisu streamingowego Polsat Box Go dołączył serial komediowy "Teściowie". Z kolei w czerwcu pojawi się w nim thriller medyczny "Sortownia" z Andrzejem Chyrą w roli głównej. Poza Polsat Box Go pokażą go też Canal+ Premium i Canal+ Online.

W serwisie Polsat Box Go są już pierwsze dwa odcinki "Teściów". Kolejne będą publikowane w piątki. Sezon składa się z 20 odcinków.

News Press.pl: TVP na dużym minusie w 2022 roku. Spółka zanotowała 50 mln zł straty mimo dotowania przez rząd

Akcja serialu zbudowana jest wokół związku dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, iż dziewczyna jest w ciąży, aby przyszli teściowie (Joanna Kurowska, Cezary Pazura, Jolanta Fraszyńska i Cezary Kosiński) szybko kupili im mieszkanie.

Czytaj też: "Szkło kontaktowe" i "W tyle wizji" ogląda coraz mniej widzów. Daukszewicz i Janecki nie pomagają

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat przy współpracy wykonawczej firmy TFP. Za scenariusz odpowiadają Krzysztof Jaroszyński i Mariusz Cieślik.

Z kolei w czerwcu w Polsat Box Go, Canal+ Online i Canal+ Premium zadebiutuje serial "Sortownia". To historia lekarza Jacka (Andrzej Chyra) pracującego w jednym z warszawskich szpitalnych oddziałów ratunkowych. Serial liczy osiem odcinków.

Za scenariusz odpowiedzialni są Joanna Kozłowska, Wiktor Piątkowski, Monika Powalisz i Michał Wawrzecki. Producentem wykonawczym jest TFP.

(MNIE, 19.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.