Dział: RADIO

Dodano: Maj 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymon Wydra prowadzącym audycję w Radiu Radom 87,7 FM

Szymon Wydra prowadzi "Paczkę radomskich" w Radiu Radom 87,7 FM (fot. materiały prasowe)

Szymon Wydra, lider zespołu Carpe Diem, dołączył do grona prowadzących w Radiu Radom 87,7 FM.

Wydra został gospodarzem audycji "Paczka radomskich", nadawanej we wtorki między godz. 20 a 22. Po raz pierwszy w tej roli pojawił się wczoraj. Audycja ta jest poświęcona muzyce i twórczości lokalnych zespołów i artystów.

- Szymon Wydra jest barwną lokalna postacią. Był już zaangażowana w różne projekty radiowe. Poszukując osoby do prowadzenia programu Paczka Radomskich propozycja dla Szymona była wręcz naturalna. Jest od lat zaangażowany w życie kulturalne miasta, a sam przeszedł długa artystyczną drogę  - opowiada Paweł Wolski, prezes i dyrektor programowy Radia Radom 87,7 FM. - Szymon cieszy się dużym autorytetem wśród artystów, zna muzykę, ma dużą wiedzę muzyczną i co najważniejsze - ma coś do powiedzenia - dodaje.

Szymon Wydra podchodzi z Radomia.  

(KOZ, 17.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.