Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartosz Ignacik z Canal+ klął na antenie, nie wiedział, że mikrofon działa

Zakulisowy komentarz Ignacika natychmiast zauważyli internauci (screen: Twitter)

"I co ty mi tu k...wa pie...lisz, że ja te forehandy źle gram. J...b, j...b, j...b, j...b" - to komentarz Bartosza Ignacika do meczu Igi Świątek z Donną Vekic transmitowanego wczoraj w Canal+.

Bartosz Ignacik spotkanie, które Świątek wygrała i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Rzymie, komentował wspólnie z Dawidem Celtem - mężem Agnieszki Radwańskiej. Niefortunny komentarz padł w przerwie, którą telewizja wykorzystała na powtórki, a komentatorzy na swobodną rozmowę. Nie wiedzieli, że głos ze studia nadal trafia na antenę.

Czytaj też: Jacoń po słowach Daukszewicza w „Szkle kontaktowym”: "Zapamiętajcie moją twarz"

"»W snookerze niemożliwe. Chyba« i »Sabalenka to przep...li« - mamy kontynuatora myśli komentatorskiej redaktora Stopy" - komentowali na Twitterze internauci, odnosząc się do podobnej wpadki komentatora Eurosportu Karola Stopy, który w czasie jednego z meczów tenisowych na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio poniesiony przez emocje stwierdził: "Sabalenka to przepie...li. Po prostu k...a koszmar. Pamiętasz, kiedyś zrobili turniej w Azji, grała tam Radwańska. J...ne tempo jej pasowało, te piłki stawały dęba".

Canal+ nie informuje o konsekwencjach wobec dziennikarza i realizatorów programu.

"W imieniu CANAL+ i Bartka Ignacika przepraszamy wszystkich widzów CANAL+ SPORT za niecenzuralne słowa, które padły na antenie w trakcie wczorajszej transmisji meczu Igi Świątek. Dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie wystąpiły w przyszłości" - napisała stacja w środę przed południem na Twitterze.

(PAR, 17.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.