Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Maj 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Awans i nowe osoby w zespole client service agencji Triple PR

Od lewej: Aleksandra Konopka, Monika Bielkiewicz i Paulina Woźniak (fot. materiały prasowe)

Do działu komunikacji biznesowej agencji Triple PR dołączyły Paulina Woźniak jako senior PR consultant oraz Monika Bielkiewicz jako PR consultant. Na stanowisko PR consultant awansowała Aleksandra Konopka.

W Triple PR Konopka pracuje w zespole specjalizującym się w obsłudze klientów branży real estate oraz automotive. Odpowiada za działania media relations, tworzenie contentu oraz komunikację w mediach społecznościowych, organizację eventów i projektów niestandardowych. 

Monika Bielkiewicz dołączyła do zespołu odpowiadającego za kompleksową koordynację działań dla firm z branży automotive oraz HR. Jest odpowiedzialna jest za szeroko rozumianą komunikację oraz pozycjonowanie ekspertów w mediach branżowych, tworzenie treści oraz opiekę nad profilami klientów w social mediach.

Paulina Woźniak odpowiada za kompleksową obsługę klientów oraz rozwój agencji w nowych obszarach. Dodatkowo wspiera klientów w działaniach marketingowych związanych z uczestnictwem w wydarzeniach branżowych i członkostwem w organizacjach z danego sektora.

(KAP, 17.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.