Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Caban i Brejnak-Kowalska z awansami w VMLY&R. Krzyśków dołącza do agencji

Adam Caban pracuje w VMLY&R od pięciu lat (fot. LinkedIn)

Adam Caban awansował na stanowisko creative director w agencji VMLY&R i będzie odpowiadał za całościową obsługę marki Adidas w regionie CEE, Magdalena Brejnak-Kowalska awansowała na stanowisko regional business director, a dział client engagement zasiliła Natalia Krzyśków, group business director.

Magdalena Brejnak-Kowalska, regional business director, z VMLY&R Poland jest związana od ponad pięciu lat. Pracowała m.in dla takich klientów, jak mBank, Grupa Żywiec czy Ikea, realizowała też projekty regionalne, np. dla marki Hartmann. Pierwsze kroki w branży reklamowej stawiała w 2000 roku w McCann Erickson. Później pracowała m.in. w Walk i hyperCrew. 

Adam Caban związany jest z VMLY&R od 2018 roku, z czego przez ostatni rok jako associate creative director. Wcześniej przez trzy lata pracował w 180heartbeats + Jung von Matt, obsługując Nike i realizując projekty dla HBO i Canal+. Zbierał również doświadczenie w Brasil Warsaw, PromoAgency i Hand Made.

Natalia Krzyśków pracuje w branży od ponad 15 lat. Doświadczenie zdobywała w Polsce i za granicą w lokalnych i sieciowych agencjach reklamowych. Pracowała m.in. dla takich marek, jak McDonald’s, Tesco, Plus, Reckitt Benckiser, Kompania Piwowarska, Renault, Maspex, Carrefour. Do VMLYR przyszła z K2Create.

(KAP, 16.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.