Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Elżbieta Romanowska zamiast Katarzyny Dowbor prowadzącą "Nasz nowy dom" w Polsacie

Elżbieta Romanowska brała udział m.in. w show "Twoja twarz brzmi znajomo" (fot. materiały prasowe)

Aktorka Elżbieta Romanowska będzie nową gospodynią programu Polsatu "Nasz nowy dom". Zastąpi w tej roli Katarzynę Dowbor, z którą współpracę zakończył Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji.

Zdjęcia do nowego sezonu programu wystartują w najbliższy poniedziałek, a odcinki z Elżbietą Romanowską będzie można śledzić na antenie Polsatu jesienią.

Romanowska grała m.in. w serialach "Ranczo" i "W rytmie serca". Brała też udział w show "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Tańcu z gwiazdami".

"Nasz nowy dom" jest nadawany w Polsacie od 10 lat. Według Nielsen Media obecnie pokazywany 20. sezon po trzech pierwszych odcinkach śledziło średnio 961 tys. widzów. Cykl traci widownię, np. 19. sezon "Naszego nowego domu" oglądało jesienią 2022 średnio 1,08 mln widzów, ok. 130 tys. mniej, niż rok wcześniej. Program nadal miał jednak wyniki w granicach średnich miesięcznych udziałów Polsatu.

W poniedziałek dotychczasowa prowadząca Katarzyna Dowbor została zaproszona do siedziby Polsatu, gdzie spotkała się z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym stacji. Tam oficjalnie podziękowano jej za dziesięcioletnią współpracę i wręczono bukiet kwiatów. Stacja wydała też komunikat prasowy, w którym poinformowano o zmianach w programie.

Dowbor wypowiedziała się na Instagramie: "Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich" - stwierdziła. Jak dodała, "Nasz nowy dom" był najważniejszym programem w jej życiu. "Programem, który był misją i miał jedno niesamowite przesłanie - po prostu pomagał ludziom. Dawał nadzieję tym, nad których losem nikt się nie pochylał. Nam udawało się to aż przez 10 lat!" - napisała.

(MNIE, 11.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.