Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 08, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dowbor nie będzie już prowadzącą "Naszego nowego domu", "podziękowano mi"

Katarzyna Dowbor była prowadzącą program od pierwszego odcinka, który pokazano w 2013 roku (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Po 10 latach Katarzyna Dowbor przestaje prowadzić "Nasz nowy dom" Polsatu.

"Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu" - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu.

"Telewizja Polsat i twórcy formatu dziękują Katarzynie za 10 lat wspólnie przeżywanych historii" - dodano w komunikacie.

Stacja nie podała jeszcze, kto zostanie nowym prowadzącym.

"Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu. Programem, który był misją i miał jedno niesamowite przesłanie - po prostu pomagał" - napisała Katarzyna Dowbor na Instragramie.

Katarzyna Dowbor gospodynią programu była od pierwszego odcinka, który pokazano w 2013 roku. W tym czasie ekipa Polsatu wyremontowała prawie 300 domów i mieszkań najbardziej potrzebującym rodzinom w całej Polsce.

Według Nielsen Media obecnie nadawany 20. sezon po trzech pierwszych odcinkach śledziło w Polsacie średnio 961 tys. widzów.

(MNIE, 08.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.