Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nawiązują do Chip.pl i Focus.pl. Grupa WN Media ruszyła z kanałem na YouTube i TikToku

Serwis Chip.pl został reaktywowany w maju 2021 roku po przejęciu przez spółkę WN Media Group. Focus.pl funkcjonuje zaś w ramach tej grupy od końca marca 2022 roku

Grupa WN Media wystartowała z kanałem Focus Technologie na YouTube i TikToku. Treści zamieszczane na tych kanałach nawiązywać będą do tematyki serwisów Chip.pl i Focus.pl.

– Zarówno na kanale YouTube, jak i w serwisie TikTok będą pojawiać się nie tylko treści ściśle technologiczne rodem z Chip.pl, ale także ciekawostki popularnonaukowe, z których słynie Focus – mówi Łukasz Kotkowski, redaktor naczelny Chip.pl.

Czytaj też: Unia Europejska bierze się za AI. Poziom ryzyka sztucznej inteligencji

Treści na YouTube tworzyć będą Michał Mielnik, Konrad Koterba, Arkadiusz Dziermański, Łukasz Kotkowski, za kanał na TikToku zaś odpowiedzialny jest Michał Mielnik.

Pierwsze wideo opublikowane na kanale YT Focus Technologie poświęcone jest TikTokowi – m.in. zarzutom pod adresem tej platformy oraz próbom ograniczania jej działalności.

Serwis Chip.pl został reaktywowany w maju 2021 roku po przejęciu przez spółkę WN Media Group. Focus.pl funkcjonuje zaś w ramach tej grupy od końca marca 2022 roku. Serwis uniknął w ten sposób likwidacji w związku z decyzją Burda Media Polska o zamknięciu wszystkich tytułów drukowanych pod marką Focus oraz magazynów „Samo Zdrowie” i „Elle Man”.

Czytaj też: "Dziennik Bałtycki" przyznał tytuł Osobowości Roku postaci wykreowanej przez AI

(MZD, 29.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.