Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat pokaże finał siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem polskich drużyn

Finał odbędzie się 20 maja w Turynie (fot. Pixabay.com)

Nie tylko kodowany Polsat Sport, ale też ogólnodostępna antena Polsatu pokażą finał siatkarskiej Ligi Mistrzów z udziałem polskich drużyn - Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla.

W finale Ligi Mistrzów po raz pierwszy w historii zmierzą się dwa polskie kluby. "Polski finał siatkarskiej Ligi Mistrzów @ZAKSAofficial vs @KlubJW decyzją władz stacji będzie można zobaczyć w otwartym Polsacie. Smacznego życzę wszystkim, bo to będzie pyszne danie. Oczywiście wielogodzinne studio dużo wcześniej w Polsat Sport" - podał w mediach społecznościowych dziennikarz stacji Jerzy Mielewski.

Czytaj też: Zoom TV, Nowa TV i Metro, nadając na MUX 8, zwiększyły udział w rynku

Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów odbędzie się w sobotę 20 maja w Turynie, w hali Pala Alpitour. Mecz rozpocznie się o 20.30.

(MNIE, 19.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.