Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamila Olasek i Agnieszka Derewońko w zespole agencji Polot

Kamila Olasek i Agnieszka Derewońko wzmacniają Polot w obszarach social mediów oraz zarządzania projektami (fot. materiały prasowe)

Do agencji Polot dołączają Kamila Olasek - jako head of content & moderation - oraz Agnieszka Derewońko, jako chief operating officer. Wzmacniają agencję w obszarach social mediów oraz zarządzania projektami.

Do obowiązków Olasek, oprócz kreacji contentu, należeć ma zarządzanie 10-osobowym zespołem social media. Derewońko zająć się ma strategią rozwoju agencji oraz zarządzaniem, w tym zarządzaniem finansami i administracją.

Kamila Olasek w Wirtualnej Polsce jako szefowa działu social media odpowiadała za media społecznościowe dla 10 zespołów redakcyjnych i 30 profili na Facebooku. W Agorze zrealizowała szereg projektów i kampanii promocyjnych dla serwisów z portfolio Gazeta.pl.

Agnieszka Derewońko - poprzednio w Dragon Rouge - prowadziła projekty na kilku rynkach dla takich klientów, jak: Sanex, Palmolive, Protex i Soupline. A wcześniej w McCann - dla Coca-Cola i Wyborowa.

(AMS, 18.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.