Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksander Balcerowski twarzą Gaminate Hydration

(fot. YouTube)

Aleksander Balcerowski rozpoczął współpracę z firmą Gaminate, która opracowała napój izotoniczny o niskim ładunku kalorycznym.

Sportowiec uczestniczył w procesie budowania kampanii, m.in. brał udział w tworzeniu gadżetów, które zostaną wyprodukowane w ramach promocji (m.in. shaker z logo Olka Balcerowskiego i hasłem "Dream Big", opaska na nadgarstek z tym samym hasłem i seria vlepek licząca 20 tys. sztuk oraz limitowane koszulki).

Aleksander Balcerowski to reprezentant Polski w koszykówce, obecnie gracz hiszpańskiego zespołu Gran Canaria. W seniorskiej kadrze występuje od 2019 roku. Z reprezentacją zajął ósme miejsce na Mistrzostwach Świata w 2019, a na Mistrzostwach Europy w 2022 walnie przyczynił się do zajęcia przez Polskę czwartego miejsca.

Gaminate Hydration nie zawiera prostych węglowodanów, a zawartość i proporcje elektrolitów mają optymalizować nawodnienie. To polska marka, specjalizująca się w produkcji suplementów. Zadebiutowała na rynku ponad dwa lata temu, wprowadzając linię produktową Energy, czyli alternatywę dla kawy i energetyków.

(AMS, 17.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.