Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Sportowy rusza z porankiem. Pol i Stanowski wśród prowadzących

Wśród prowadzących "KS poranek" będzie Michał Pol (fot. Piotr Molęcki/East News)

Kanał Sportowy – projekt wideo tworzony przez Mateusza Borka, Michała Pola, Tomasza Smokowskiego i Krzysztofa Stanowskiego – od poniedziałku emitować będzie poranne pasmo "KS poranek".

Program wideo oglądać będzie można w dni powszednie od 7.30 do 9.30. Wśród prowadzących znaleźli się m.in. dziennikarze Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Przemysław Rudzki, Kamil Gapiński, a także gamerka Kinga Kujawska i youtuber Maciej Dąbrowski.

Czytaj też: Eurosport 1 wyprzedził TVP Sport w grupie ogólnej. Pomogły skoki narciarskie

"Lwią część naszych programów będą oczywiście zajmować tematy sportowe, ale podobnie jak w przeszłości w radiu Weszło FM nie będziemy się też bali zapraszać gości ze świata filmu, muzyki czy literatury" – zapowiedział na LinkedIn Kamil Gapiński. 

Kanał Sportowy, który ruszył w 2020 roku, na YouTube ma 973 tys. subskrybentów. Jesienią 2022 roku uruchomił własną platformę wideo i aplikację mobilną.

(KOZ, 17.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.