Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Krzysztof Zając, szef produkcji wideo Interii. Miał 43 lata

Krzysztof Zając zmarł po długiej chorobie w wieku 43 lat (Graf: PAR)

W wieku 43 lat po długiej chorobie zmarł Krzysztof Zając, szef produkcji wideo Interii. O jego śmierci poinformował portal.

Krzysztof Zając pracował w Interii od 2005 roku, a wcześniej przez pięć lat współpracował z działem wsparcia technicznego portalu. W 2007 roku przeszedł do działu wideo. Był operatorem, realizatorem, montażystą, kierownikiem technicznym, a w ostatnich latach szefem produkcji. Nadzorował też budowę kolejnych studiów telewizyjnych Interii.

"Uwielbiałem z nim pracować w terenie. Jako operator swoim uśmiechem rozbrajał każdy problem. Jako szef dbał o ludzi. Gdy rozmawialiśmy ostatni raz, był już bardzo chory, ale nie tracił pogody ducha. Może dlatego tak trudno było przyjąć do wiadomości kolejne złe informacje o jego zdrowiu" – mówi cytowany przez Interię w materiale wspomnieniowym Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu.

Według informacji Interii, Zając chorował od dłuższego czasu, a jego stan zaczął się pogarszać jesienią ubiegłego roku. Osierocił żonę i córkę.

(PAR, 06.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.