Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Kwiecień 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rupert Murdoch i Ann Lesley Smith odwołują zaręczyny

Rupert Murdoch i Ann Lesley Smith ogłoszeniem zaręczyn wywołali sensację. Odwołanie to już tylko niespodzianka w życiu 92-letniego magnata medialnego (screen: YouTube/The Project)

Potentat medialny Rupert Murdoch i była kapelan policji San Francisco Ann Lesley Smith odwołali zaręczyny. Taką wiadomość podał portal Vanity Fair. 92-letni prezes Fox Corp. i jego 66-letnia wybranka planowali pobrać się tego lata. Byłoby to jego piąte małżeństwo.

Ann Lesley jest wdową po Chesterze Smithie, piosenkarzu country, który pracował też jako dyrektor w radiu i telewizji. Murdoch w ubiegłym roku rozstał się z czwartą żoną, Jerry Hall - byłą wieloletnią partnerką Micka Jaggera z Rolling Stones. 17 marca magnat (sześć dni wcześniej obchodził 92. urodziny) podarował Smith diamentowy pierścionek. Teraz nieoficjalne źródła mówią, że powodem zerwania zaręczyn ma być zbyt silne przywiązanie narzeczonej do wiary ewangelickiej.

Rupert Murdoch jest właścicielem korporacji prasowej, telewizyjnej i wydawniczej - News Corporation. Należą do niego m.in. Fox News, "The Wall Street Journal", "The New York Post", brytyjski "The Sun" czy Sky News w Australii. Jego majątek wycenia się na 17,7 mld dol.

Czytaj też: Edyta Poźniak wicedyrektorką radiowej Jedynki

(MAC, 05.04.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.