Dział: RADIO

Dodano: Marzec 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Nowy Świat w sobotę cztery audycje nada z Gdańska

Sobotni dzień w Gdańsku rozpocznie się "Koncertem życzeń" (fot. materiały prasowe)

W sobotę 1 kwietnia Radio Nowy Świat nadawać będzie z Montowni - historycznego, zrewitalizowanego budynku w centrum Gdańska. Powstaną w nim cztery audycje rozgłośnie.

Sobotni dzień w Gdańsku rozpocznie się "Koncertem życzeń" (10-12), który poprowadzą Marcelina Słomian i Wojciech Malajkat. Tym razem składanie życzeń prowadzący przekażą patronom i słuchaczom zgromadzonym w Montowni.

Po zakończeniu "Koncertu życzeń" Radio Nowy Świat zaprosi na audycję specjalną Michała Nogasia (12-13). Nogaś rozmawiać będzie m.in. z Łukaszem Rayssem, głównym architektem Montowni.

Z Montowni o 19 Mateusz Andruszkiewicz i Marcin Mann poprowadzą audycję "Szczyt wszystkiego, czyli każda lista świata", zaś o 20 Michał Porycki będzie gospodarzem "Tip Top Listy Radia Nowy Świat" z udziałem słuchaczy.

Na początku 2023 roku Radio Nowy Świat przekroczyło kwotę miesięcznych wpłat na Patronite na poziomie 700 tys. zł. To oznacza, że stacja osiągnęła kolejny cel i rozpoczęła nadawanie specjalnych audycji wyjazdowych. Pierwsza taka audycja odbyła się we Wrocławiu w styczniu, gdzie Michał Nogaś zaprosił na spotkanie z Olgą Tokarczuk.

(KOZ, 30.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.