Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatni wspólny serial Ireny i Jerzego Morawskich trafi do Polsat Play

Serial "Zwierzaki" opowiada o miłośnikach zwierząt (fot. Pixabay.com)

Polsat Play pracuje nad serialem dokumentalnym "Zwierzaki", który trafi najprawdopodobniej do jesiennej ramówki kanału.

"Zwierzaki" to ostatni, czekający na emisję, cykl dokumentalny tworzony wspólnie przez Jerzego Morawskiego i jego zmarłą żonę Irenę. Serial ma opowiadać o miłośnikach zwierząt.

Jesienią i zimą Polsat Cafe pokazywał "Miłość z internetu", ostatni, ale pod względem harmonogramu produkcji, serial małżeństwa Morawskich. - Prace nad "Zwierzakami" rozpoczęły się jeszcze przed "Miłością z internetu", a obecnie trwa montaż ich odcinków - mówi nam osoba ze stacji.

Czytaj też: Portal i.pl po pół roku ma prawie 7 mln użytkowników. Analiza ruchu studzi optymizm

Znakomita reporterka Irena Morawska zmarła w sierpniu 2022 roku w wieku 68 lat. Razem z mężem Jerzym Morawskim zrealizowała dla telewizji m.in. seriale "Chłopaki do wzięcia", "Drwale", "Czas wojowników" i "Kloszard Story" (wszystkie dla Polsat Play) a przed laty dla TVP m.in. "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym".

(MNIE, 29.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.