Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 10, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Starcom pracuje dla Gutek Film

Dom mediowy Starcom realizuje telewizyjną kampanię reklamową informującą o premierze filmu "Pachnidło", którego dystrybucją w Polsce zajmują się firmy Gutek Film i Instytucja Filmowa Max-Film.

Działania promocyjne potrwają do 12 stycznia br. – wtedy ekranizacja powieści Patricka Süskinda wejdzie do polskich kin. Film reklamowany będzie w ogólnopolskich i tematycznych stacjach telewizyjnych oraz w radiu i na nośnikach outdooru. Starcom współpracował już wcześniej z firmą Gutek Film, np. przy okazji kampanii informującej o premierze filmu ”Volver” w reżyserii Pedra Almodovara.

(MŁ, 10.01.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.