Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agencja altavia.kamikaze wzmacnia zespół w Warszawie

Magdalena Jastrzębska (z lewej) i Karolina Skutnik (fot. materiały prasowe)

Do warszawskiego biura altavia.kamikaze (dawniej Kamikaze) dołączyły Magdalena Jastrzębska, account manager i Karolina Skutnik, account executive. Wzmocniły zespół obsługi klienta.

Magdalena Jastrzębska ma wieloletnie doświadczenie w produkcji reklamowej i w działaniach z klientami. Przed przejściem do agencji altavia.kamikaze pracowała przez trzy lata w Adtoox (Peach), globalnej platformie do zarządzania reklamami wideo/tv, na stanowisku client relations executive. Wcześniej była m.in. business manager w domu produkcyjnym High Noon i sales representative w agencji Marcus Evans. W Altavia.kamikaze jako account manager będzie pracować m.in. dla marki Raffaello.

Karolina Skutnik z branżą związana jest od ośmiu lat. Przez ostatnie trzy lata pracowała w Umbrella Marketing Group jako project manager. W altavia.kamikaze prowadzić będzie projekty digitalowe dla wybranych klientów agencji (m.in. Coty, Danone, Hasbro).

(KAP, 16.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.