Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe audycje w Radiu Nowy Świat, w tym program o tematyce międzynarodowej

"Cały nasz świat" prowadzą Jan Janczy, Tomasz Ławnicki i Patryk Rabiega (fot. materiały prasowe)

W ramówce Radia Nowy Świat debiutują trzy nowe audycje i cykl o Czechach w porannym paśmie.

Jan Janczy, Tomasz Ławnicki i Patryk Rabiega prowadzą nową audycję o tematyce międzynarodowej "Cały nasz świat", która od zeszłego tygodnia nadawana jest w piątki od 11 do 12. Gośćmi programu mają być komentatorzy i eksperci z różnych dziedzin.

Patryk Rabiega będzie gospodarzem również kolejnej nowości – autorskiej audycji muzycznej "Wybory osobiste" (we wtorki od 10 do 11).

Czytaj też: Reklamodawcy i partnerzy rezygnują ze współpracy z Radiem Szczecin

Autorką trzeciej nowej audycji – "Niezapominajki" (raz w miesiącu w niedziele od 20 do 22) – będzie Weronika Wawrzkowicz.

Kolejna nowość to cykl Tomasza Ławnickiego o Czechach w porannej środowej audycji "Nowy świt". Z kolei 21 marca z cyklem o Afryce wraca Mikołaj Kierski.

Radio Nowy Świat nadaje od lipca 2020 roku. W skład redakcji wchodzi kilkoro byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia, znani aktorzy, publicyści i twórcy muzyczni. Rozgłośnię na Patronite.pl wspiera 34 tys. patronów, którzy miesięcznie wpłacają łącznie ponad 700 tys. zł.

Czytaj też: 12 tysięcy widzów "Porozmawiajmy!" Tomasza Lisa. "Przyjdą koledzy z Trzódki?"

(KOZ, 13.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.