Dział: RADIO

Dodano: Marzec 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Salak w zespole Radia RMF 24

Piotr Salak będzie prowadzić program w dni powszednie od 12.30 do 16.30 (fot. materiały prasowe)

Piotr Salak dołącza do zespołu internetowego informacyjno-publicystycznego Radia RMF 24. Program rozgłośni rozpoczynać się będzie o godzinę wcześniej niż do tej pory.  

Piotr Salak, prowadzący czwartkowe wydania "Popołudniowej rozmowy w RMF FM", będzie gospodarzem "Popołudnia Radia RMF 24", nadawanego w dni powszednie od 12.30 do 16.30. Salak karierę rozpoczynał w RMF, później jako dziennikarz sportowy był związany był z Canal+, TVN i TVN 24.

Zobacz też: Ponad 12 mln zł wydał resort zdrowia w TVP i Polskim Radiu w 2022 roku

Tomasz Terlikowski, który prowadził do tej pory audycję między 12.30 a 14.30, otrzyma nowe pasmo - "Przedpołudnie Radia RMF 24" od 10 do 12. Terlikowski jest także autorem środowej "Popołudniowej rozmowy w RMF FM".

Z kolei "Poranek Radia RMF 24" od marca rozpoczyna się nie o 7, a o 6 rano. Do prowadzących blok - Bogdana Zalewskiego, Tomasza Waryńskiego i Michała Zielińskiego - dołączył Paweł Malinowski, warszawski dziennikarz RMF FM.

(KOZ, 01.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.