Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya New Directors: Eja Trzcińska, Marta Frączek i Magda Ignatowicz z nowymi obowiązkami

Team Papaya New Directors: Eja Trzcińska, Marta Frączek, Magda Ignatowicz i Kacper Sawicki (fot. materiały prasowe)

W związku z nową formułą inicjatywy Papaya New Directors zmianom uległa również struktura zespołu.

Magdalena Ignatowicz, dotychczas head of concept development w Papaya Films, teraz na stanowisku head of development odpowiada za rozwój inicjatywy Papaya New Directors, w tym za działania biznesowe, pozyskiwanie i relacje z partnerami oraz współpracę z działami produkcji i impresariatami twórców.

Czytaj też: Papaya Films London producentem teledysku Neue Grafik i Brother Portrait

Eja Trzcińska, dotychczas head of Papaya Young Creators, obejmie stanowisko event lead, w ramach którego będzie odpowiadać za realizację wydarzeń i gali finałowej, zarządzanie projektami, współpracę z firmami wspierającymi, relacje z uczelniami wyższymi i partnerami.

Zadaniem Marty Frączek, creative director Papaya Originals, ma być w Papaya Films wsparcie uczestników konkursu w zakresie tworzenia pomysłów kreatywnych i treatmentów reżyserskich oraz prowadzenie warsztatów.

Kacper Sawicki, założyciel i partner zarządzający Papaya Films, pozostaje odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju i działania strategiczne związane z Papaya New Directors.

Czytaj też: Wkrótce w Zakopanem Zjazd Rynku Reklamy 2023. "Bezcenna wartość nadrzędna"

(AMS, 27.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.