Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Naziemna Stopklatka wiosną bez kontynuacji serialu "To nie ze mną"

Serial przedstawia losy mechaniczki samochodowej Tośki, w którą wciela się Ada Szczepaniak (screen: YouTube/Stopklatka)

Naziemna Stopklatka (Grupa Kino Polska) na razie nie będzie kontynuowała serialu komediowo-obyczajowego "To nie ze mną", który premierę miał jesienią 2022 roku.

Drugiej serii serialu na pewno nie będzie w wiosennej ramówce. - "To nie ze mną" to świetnej jakości serial, którego proces produkcyjny trwa dość długo. Od początku zakładaliśmy więc, że w przypadku kontynuacji najwcześniej będziemy mogli zaprezentować drugi sezon jesienią tego roku - wyjaśnia Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska.

Na razie nie wiadomo jednak, czy serial rzeczywiście będzie kontynuowany jesienią. - Na ten moment nie mamy do przekazania informacji w kwestii kontynuacji serialu w kolejnym sezonie, więc prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości - stwierdza tylko Łupina.

Czytaj też: Przewodniczący KRRiT chce ukarać kolejnego nadawcę – tym razem Radio Zet

Pierwszą serię produkcji można było oglądać od 16 października do 20 listopada, w niedziele o 17 i 17.30. Według Nielsen Media serial śledziło wtedy średnio 78 tys. widzów, a udziały stacji w czasie emisji były niższe od jej średnich miesięcznych wyników.

Głównymi bohaterami "To nie ze mną" są mechaniczka samochodowa Tośka (w tej roli Ada Szczepaniak) i lekarz Michał (Adrian Zaremba). Producentem jest firma Akson Studio. Powtórki serialu nadaje obecnie stacja Kino Polska.

(MNIE, 22.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.