Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowy program "Nastolatki rządzą… kasą" wchodzi na antenę TVN

Program pierwotnie powstał na zlecenie norweskiej telewizji NRK (fot. TVN/materiały prasowe)

TVN wprowadza na antenę nowy program "Nastolatki rządzą... kasą". Polska wersja norweskiego formatu zadebiutuje 14 marca.

W programie młodzi ludzie przejmą całkowitą kontrolę nad domowym budżetem. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń.

Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie 14 marca, odcinki będą emitowane w każdy wtorek o 21.35. Za produkcję formatu odpowiada MASS Koncept.

"Nastolatki rządzą… kasą" to polska wersja norweskiego formatu, który powstał na zlecenie telewizji NRK, za dystrybucję odpowiada All3Media.

(PAR, 19.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.