Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe bikini reality "True Love" będzie nie tylko w TVN Siedem, ale też w TVN Style i Player.pl

Prowadzącą program będzie modelka Edyta Zając (fot. materiały prasowe)

Nowy bikini reality "True Love" będzie nadawany nie tylko w TVN Siedem, ale też w TVN Style. Z kolei Player.pl pokaże dodatkowe wydania programu.

W realizowanym w Kolumbii show szczerość nawiązywanych przez uczestników relacji będzie sprawdzana wykrywaczem kłamstw. Prowadzącą "True Love" została modelka Edyta Zając, a program produkuje Golden Media Polska.

Program będzie nadawany od 27 lutego od poniedziałku do piątku o 20 w TVN Siedem. Z kolei TVN Style będzie go nadawać z jednodniowym opóźnieniem - od 28 lutego w dni powszednie o 18.45. Ponadto główny TVN w dniu inauguracji emisji show, 27 lutego, o 19.30 pokaże kilkuminutowy "True Love - przed startem".

Player.pl będzie nadawał "True Love Extra", czyli odcinki o ok. 20 minut dłuższe niż godzinne nadawane o 20 w TVN Siedem i kolejnego dnia w TVN Style. Dodatkowo w sobotę w Player.pl będzie można śledzić "More True Love", czyli materiały z show nieemitowane w odcinkach tygodniowych.

(MNIE, 18.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.