Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się pod koniec maja. Trzeci dzień - tradycyjny

Jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2021 była Sanah. W 2022 roku natomiast festiwal oglądało w Polsacie średnio 1,79 mln osób (fot. mat. prasowe)

Pod koniec maja w sopockiej Operze Leśnej odbędzie się kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwal.

Impreza potrwa trzy dni - od 26 do 28 maja (piątek-niedziela). Rok temu odbywała się od 20 do 22 maja. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na festiwal, choć jego program nie został jeszcze ujawniony. Wiadomo tylko, że trzeciego dnia tradycyjnie odbędzie się wieczór kabaretowy.

W tym roku Polsat będzie świętował 20-lecie swojej obecności w Operze Leśnej (od 2003 roku organizowano tam TOPtrendy, a od 2015 odbywa się Polsat SuperHit Festiwal).

Według Nielsen Media w 2022 roku Polsat SuperHit Festiwal oglądało w Polsacie średnio 1,79 mln osób. Najwięcej widzów tradycyjnie przyciągnął wieczór kabaretowy, a z wydarzeń muzycznych najpopularniejszy był jubileusz Dody.

(MNIE, 17.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.