Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eurosport i TVN bez praw do najbliższych zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich

Dotychczas TVP pokazywała transmisje PŚ z Wisły i Zakopanego, a grupa TVN Warner Bros. Discovery - wszystkie konkursy (fot. Pixabay.com)

Puchar Świata w skokach narciarskich w rumuńskim Rasnovie, który odbędzie się w najbliższy weekend, nie będzie transmitowany na żadnej z anten TVN Warner Bros. Discovery. Pełne prawa do jego pokazywania ma TVP.

"Nie mamy praw do Pucharu Świata w Rasnovie i jest to jedyna sytuacja w sezonie, kiedy nie pokazujemy zawodów Pucharu Świata w TVN, na antenach Eurosportu czy w Playerze" - odpowiada "Presserwisowi" biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Czytaj też: Eurosport 2 nie pokazał przejazdu Polki na MŚ w snowboardzie, w jego trakcie nadano reklamy

Dotychczas TVP nadawała transmisje Pucharu Świata z Wisły i Zakopanego, a grupa TVN Warner Bros. Discovery - wszystkie konkursy PŚ, z tym że te rozgrywane w Polsce nie były dostępne na otwartej antenie TVN, a tylko w Eurosport 1 lub 2.

W przypadku Pucharu Świata w Rasnovie transmisje będą wyłącznie w TVP 1 i TVP Sport oraz w Tvpsport.pl. Sportowy kanał Telewizji Polskiej i jego serwis internetowy poza samymi konkursami (indywidualnym w sobotę i duetów w niedzielę) pokaże też kwalifikacje oraz zmagania pań.

Do Rasanova nie wybiera się jednak większość czołowych zawodników, m.in. Halvor Egner Granerud i Dawid Kubacki, którzy przygotowują się do Mistrzostw Świata w Planicy (odbędą się na przełomie lutego i marca). Wyłączne prawa do Mistrzostw Świata ma TVN Warner Bros. Discovery. Pokaże je m.in. w TVN i kanałach Eurosportu.

Czytaj też: TVP bada przyczyny awarii w TVP Go i TVP Stream

(MNIE, 16.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.