Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Białoński przeszedł z Interii do Polsat Sport. Od 30 lat w zawodzie

W redakcji sportowej Polsatu Michał Białoński ma zajmować się m.in. rozgrywkami ligowymi i reprezentacją Polski (fot. materiały prasowe)

Do redakcji sportowej Polsatu dołączył Michał Białoński, który specjalizuje się w piłce nożnej i sportach zimowych. Z nieoficjalnych informacji "Presserwisu" wynika, że po dołączeniu do Polsat Sport dziennikarz nie będzie już współpracował z Interią, również należącą do Grupy Polsat Plus.

Jak poinformował Polsat w komunikacie, w redakcji sportowej stacji Michał Białoński ma zajmować się m.in. Fortuną 1. Ligą, Ligą Mistrzów UEFA oraz polską reprezentacją piłkarską. Będzie pisał do Polsatsport.pl, ale także nagrywał wywiady i materiały reporterskie, w tym np. do magazynu sportów zimowych "Polskie skocznie".

Michał Białoński dziennikarstwem sportowym zajmuje się od 30 lat. Pracował m.in. w krakowskim oddziale "Gazety Wyborczej", gdzie kierował działem sportowym. W ostatnim czasie był związany z Interią, do września 2021 także jako szef Sport Interia.

Biuro prasowe Polsatu nie odpowiedziało na pytanie o dalszą współpracę Białońskiego z Interią. Z naszych informacji wynika jednak, że nie będzie ona kontynuowana.

(MNIE, 16.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.