Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 15, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix pokazał zwiastun "Królowej Charlotte", spin-offu serialu "Bridgertonowie"

Młodą królową odtwarza India Ria Amarteifio, starszą tak jak w "Bridgertonach" - Golda Rosheuvel (screen: YouTube/Netflix)

Netflix zaprezentował teaser "Queen Charlotte: A Bridgerton story". Spin-off jednego z najpopularniejszych seriali platformy premierę będzie miał 4 maja. Choć zdjęcia do produkcji zakończyły się już 22 września.

Królowa Charlotte, bezczelna i wścibska monarchini, otrzymuje własny spin-off, przedstawiający historię pochodzenia popularnej postaci. Twórcy cofają historię w czasie, opowiadając o dojściu monarchini do władzy i jej życiu miłosnym.

Nowy serial ma sześć odcinków. "Naprawdę podobało mi się, że mogliśmy rozszerzyć ten świat i pokazać ludziom, jak powstało znane im uniwersum Bridgertonów" - stwierdziła Shonda Rhimes, producentka wykonawcza zarówno "Bridgertonów”, jak i "Królowej Charlotte”.

W przygotowaniu jest trzeci sezon "Bridgertonów", ale najpierw zdecydowano się zrealizować spin-off. 

(15.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.