Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zoom TV pokaże brytyjski show "Body SOS: naga prawda", rozważa produkcję jego polskiej wersji

Uczestnikami show są osoby, które nie czują się dobrze w swoim ciele i chciałyby poprawić swój wygląd i jakość życia (fot. materiały prasowe)

Naziemny kanał Zoom TV (Grupa Kino Polska) pokaże brytyjski program "Body SOS: naga prawda". Stacja rozważa też produkcję jego polskiej wersji.

Uczestnikami show są osoby, które nie czują się dobrze w swoim ciele i chciałyby poprawić wygląd i jakość życia. W podjęciu świadomej decyzji pomoże im ich indywidualny awatar, stworzony przez zespół chirurgów i artystów na podstawie kilkuset trójwymiarowych skanów nagiej sylwetki.

Czytaj też: „Love Island. Wyspa miłości" wystartuje w TV 4 pod koniec lutego

"Body SOS: Naga prawda" to show produkowany przez Crackit Productions i dystrybuowany przez Passion Distribution. Dziesięć premierowych odcinków programu pojawiło się na antenie Channel 4 we wrześniu 2022. W Zoom TV program zadebiutuje w sobotę 4 marca o 23.

- Zoom TV rozważa wyprodukowanie wersji polskiej programu - przekazało nam biuro prasowe Grupy Kino Polska.

Jak informowaliśmy, wiosną stacja nie pokaże z kolei nowego sezonu randkowego reality show "Magia nagości. Polska".

(MNIE, 14.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.