Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Super Bowl na żywo pokaże TVP Sport. Wielki sport i Rihanna

Super Bowl, czyli finał ligi futbolu amerykańskiego, co roku przyciąga przed telewizory 100 milionów widzów w samych Stanach Zjednoczonych (screen: YouTube/MCQ37 Highlights)

Super Bowl - mecz o mistrzostwo NFL pomiędzy Philadelphia Eagles i Kansas City Chiefs - pokaże na żywo Telewizja Polska. Transmisja w nocy z niedzieli na poniedziałek, 13 lutego o godzinie 0:30 w TVP Sport.

W tym roku odbędzie już 57. edycja finału, a zagrają w nim Philadelphia Eagles i Kansas City Chiefs, którzy zwyciężali w finałach w 1970 i 2020 roku. Ich rywale dokonali tego raz - w 2018 roku.

Super Bowl to nie tylko sport, ale też wydarzenie artystyczne. Co roku w przerwie spotkania, podczas tzw. halftime show, na scenie pojawiają się najpopularniejsi wykonawcy na świecie. Na Super Bowl grali i śpiewali m.in. Katy Perry, Coldplay, Lady Gaga, Beyonce, Shakira oraz Jennifer Lopez i The Weeknd.

W tym roku główną gwiazdą Super Bowl będzie Rihanna. Wcześniej muzyk country Chris Stapleton zaśpiewa amerykański hymn.

Super Bowl, czyli finał ligi futbolu amerykańskiego, co roku przyciąga przed telewizory 100 milionów widzów w samych Stanach Zjednoczonych.

Za półminutowy spot reklamowy w tym roku trzeba było zapłacić ponad 7 milionów dolarów.

TVP Sport rozpocznie studio przedmeczowe od godz. 23:55. Poprowadzi je Maciej Kurzajewski, a jego gośćmi będą: Jakub Samel, Krzysztof Krzemień, Witold Cebulewski i Hubert Romańczyk.

Mecz rozpocznie się w nocy z niedzieli na poniedziałek, 13 lutego o godzinie 0:30 w TVP Sport, a skomentują go Jakub Kazula i Piotr Bera. Transmisja w TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV.

(MAT, 11.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.