Dział: PERSONALIA

Dodano: Luty 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Podgórski obejmuje stanowisko integrated strategy lead w Dentsu Polska

Maciej Podgórski (fot. materiały prasowe)

Maciej Podgórski jako integrated strategy lead w grupie Dentsu Polska ma odpowiadać za integrację usług doradztwa marketingowego, technologicznego i biznesowego świadczonych kluczowym klientom grupy w regionie CEE w ramach pionu creative.

Podgórski ma ściśle współpracować z zespołami: creative technology, commerce & social media, data & analytics oraz pionem mediowym Dentsu nad rozwojem nowych produktów w obszarach takich jak social commerce, gaming i social impact.

Od 2019 roku pracował na stanowiskach menedżerskich odpowiedzialnych za strategię e-commerce dla globalnych klientów m.in. w Isobar i Publicis Commerce. Wcześniej prowadził projekty w sektorze fintech i administracji publicznej. Ostatnio związany był z Procter & Gamble, gdzie jako senior IT manager odpowiadał za rozwój produktów w social commerce.

 

(AMS, 09.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.