Dział: PERSONALIA

Dodano: Luty 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ludmiła Lib przechodzi z Mindshare do globalnych struktur Httpool

Ludmiła Lib przez ostatnie sześć lat była związana z domem mediowym Mindshare Polska (fot. materiały prasowe)

Ludmiła Lib dołączyła do zespołu Httpool, obejmując stanowisko SMB lead researcher w globalnych strukturach tej firmy.

Ludmiła Lib ma być odpowiedzialna za nadzór nad projektami badawczymi wspierającymi rozwijanie rozwiązań SaaS, umożliwiających wejście w świat digitalu małym i średnim przedsiębiorstwom. Do jej zadań należało będzie m.in. zarządzanie obszarami dotyczącymi researchu rynkowego, badaniami produktowymi i UX, jak również ścisła współpraca z działami biznesowymi i produktowymi. Lib pracować będzie w warszawskim biurze Httpool. Jej bezpośrednim przełożonym jest Ian-Anthony Zouari Gordon-Pullar, director of product management w Httpool.

Lib przez ostatnie sześć lat była związana z domem mediowym Mindshare Polska, w ostatnim czasie jako research manager odpowiadała za badania i insighty konsumenckie, komunikacyjne oraz mediowe.

Httpool zajmuje się sprzedażą digitalowych rozwiązań marketingowych, które wspierają reklamodawców w dotarciu do ich odbiorców. Jest częścią Aleph Group i globalnym partnerem reklamowym serwisów społecznościowych.

(AMS, 09.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.