Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 08, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Iga Świątek globalną ambasadorką Oshee

Umowa Oshee z Igą Świątek będzie obowiązywać przez dwa lata (fot. materiały prasowe)

Tenisistka Iga Świątek rozpoczęła współpracę z marką napojów izotonicznych Oshee i została globalną ambasadorką polskiej firmy.

Iga Świątek wystąpi m.in. w kampaniach marketingowych prowadzonych globalnie. Produkty Oshee sygnowane nazwiskiem tenisistki pojawią się na sklepowych półkach niemal na całym świecie. Pierwsze z nich już w najbliższych tygodniach.

Świątek będzie również korzystać z produktów Oshee podczas zawodów i treningów. Oshee poza napojami oferuje m.in. batony proteinowe dla sportowców. Wszystkie produkty, których będzie używać Iga Świątek, zostały zatwierdzone przez jej sztab szkoleniowy, dietetyka i osobistego lekarza.

Czytaj też: Sejmowa komisja zajmowała się postępowaniem KRRiT o ukaranie TVN

W komunikacji marki współpraca będzie funkcjonować pod nazwą Oshee & Iga Team, i dotyczy nie tylko samej zawodniczki, ale też członków jej sztabu szkoleniowego: trenera Tomasza Wiktorowskiego, fizjoterapeuty Macieja Ryszczuka i psycholog Darii Abramowicz. Firma przygotowuje się do wypuszczenia na rynek specjalnej serii produktów, które zostaną opracowane wspólnie z liderką rankingu WTA i jej zespołem. Nowa linia ma trafić na sklepowe półki wiosną lub latem tego roku.

Umowa o współpracy weszła w życie 1 lutego i została podpisana na dwa lata. Wcześniej ambasadorami marki byli m.in. Robert i Anna Lewandowscy, Krzysztof Piątek oraz Joanna Jędrzejczyk.

(KAP, 08.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.